Poradniki

PRZYGOTOWANIE DO FILMOWANIA

Poradnik filmowca

Przygotowanie do nakręcenia filmu promocyjnego / reklamowego / spotu ma decydujące znacznie przy pracy na planie. Jeśli Klient nie przygotuje odpowiednio pomieszczeń, produktów czy pracowników wydłuża to czas nakręcenia materiału filmowego oraz obniża jego jakość. Co zatem należy zrobić by nie podnosić kosztów produkcji filmowej oraz osiągnąć jak najlepszy efekt na filmie? Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem!

BLOG FILMOWCA

Blog filmowca

Lata doświadczeń za nami. Lepsze i gorsze chwile na planie, problemy z oprogramowaniem, nowe możliwości montażu filmów dzięki osprzętowi filmowemu czy programom do edycji nieliniowej. To wszystko na blogu. Zapraszamy do lektury!

RECENZJE SPRZĘTU DO FILMOWANIA

Recenzje sprzętu do filmowania

Jakiego sprzętu używają filmowcy na świecie? Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie sprzętu do produkcji filmowej!

PORADNIKI FILMOWCÓW ZE ŚWIATA

Poradniki filmowców ze świata - gazeta filmowca

Filmuje cały świat. Jak to robią inni? Jakich technik filmowych używają by nakręcić ciekawe clipy, filmy dokumentalne czy reklamowe? To wszystko w artykułach. Warto przeczytać by być na bieżąco z technikami filmowymi!