Oferta filmowa

FILMY REKLAMOWE

Produkujemy różnorodne filmy reklamowe których budżet jesdt dopasowany do celów kampanii reklamowej oraz możliwości finansowych Klienta.

Film reklamowy to doskonałe narzędzie marketingowe. Nasza Agencja proponuje Państwu realizację zarówno krótkich spotów reklamowych trwających do 30 - 90 sekund, jak również dłuższych filmów zwanych filmami korporacyjnymi. Spot reklamowy jest jedną z najlepszych form reklamy w Internecie. Promowany na fanpage korporacji lub You Tube ma szansę dotrzeć do tysięcy użytkowników, przez co zwiększyć zainteresowanie Państwa firmą, jak i sprzedaż oferowanych przez Państwa produktów.

Film reklamowy / spot reklamowy być efektywny, pokazywać to co najważniejsze i najlepsze, w tym co przedstawiamy. Jego celem jest promocja usługi, firmy, produktu, marki czy regionu. Ma on również zachęcić potencjalnych klientów do kupna Państwa artykułu lub skorzystania z Waszych usług.

Spot reklamowy jest jedną z najlepszych form reklamy w Internecie. Umieszczony na You Tubie czy Fanpage Waszej firmy, potrafi w dość krótkim czasie zwiększyć ilość klientów, jak również dotrzeć do potencjalnych kontrahentów z całego świata. Właśnie dlatego Agencja Reklamowa Ars Nominem Kraków, Warszawa oferuje Państwu nie tylko profesjonalny spot reklamowy, ale również  chwytliwe, reklamowe hasło lub slogan.

Dlaczego spot reklamowy? Przede wszystkim dlatego, że zapamiętujemy aż 50 % z tego co widzimy i słyszymy. Poza tym im dłużej, coś przedstawiamy tym mniej zapamiętujemy, a spoty reklamowe zawierają minimum długości przy zachowaniu maksimum treści. Posiadają one również elementy powagi, zabawy i humoru, oraz wpływają na emocje.

Nasza Agencja reklamowa, Ars Nominem Kraków, Warszawa, oferuje skuteczne spoty i hasła reklamowe. Wszystko to robimy w dość krótkim czasie, na wysokiej klasie sprzęcie, z nietuzinkową fantazją i niską ceną jednostkową. 

FILMY PREZENTUJĄCE MIASTA I REJONY

Film prezentujący miasta i regiony

Ten rodzaj filmu tworzony jest do promowania regionów. Ukazuje najpiękniejsze miejsca miast lub wsi, takie których nie można pominąć. Agencja reklamowa Ars Nominem Warszawa, Kraków specjalnie dla każdego miasta i regionu w Polsce, tworzy niebanalne scenariusze i filmy. Staramy się bowiem przedstawić w nich jak największą ilość dziedzictwa kulturowego.  Pokazujemy miejsca zapomniane, kręcimy pracę Koła Gospodyń Wiejskich i innych kół zainteresowań działających w Waszej miejscowości, przedstawiamy znane osoby wywodzące się z tego regionu, jak również wyrabiane w nim produkty i świadczone usługi. Wszystko po to, aby film dotarł do jak największego grona odbiorców i aby zechciało ono Państwa miejscowość odwiedzić.

Razem z Wami ustalamy scenariusz, jak również długość trwania filmu, tak aby był on  ciekawy i zachęcający. W filmach prezentujących miasta i regiony, Ars Nominem przedstawia dowolne miejsca, osoby, zwierzęta, krajobrazy, zdjęcia, teksty. Kręcimy z różnej perspektywy, z ręki, wózka, z lotu ptaka, na leżąco, na stojąco, kucająco. Podczas montażu, na Państwa życzenie, możemy dodać wywiady z ważnymi osobami, sondy uliczne oraz relacje z wydarzeń regionu. Dzięki tym wszystkim zabiegom film zyskuje na dynamice, jak również utrzymuje oglądalność.

Filmy promocyjne miast i regionów, kręcone przez naszą Agencję mogą być zarówno materiałem promocyjnym wyświetlanym w telewizji i Internecie, jak również materiałem targowym.  Wyróżniamy się także indywidualnym podejściem do klienta, krótkim czasem realizacji filmu oraz niską ceną jednostkową.

FILM PROMOCYJNE

Filmy promocyjne czy prezentacyjne mają za zadanie przybliżenie działalności filmy oraz zapoznanie Klienta z produktem.

Film prezentacyjny, inaczej zwany promocyjnym, może być świetną wizytówką na targach i wystawach, jak również gratisowym dodatkiem do sprzedawanego produktu. Pokaże on klientom, w jaki sposób działa Państwa firma lub do czego dany produkt służy. W ten sposób wzbudzicie zaufanie nie tylko swoich klientów, ale także kontrahentów. Jeśli film promocyjny zamieścicie Państwo na swojej stronie internetowej, będzie on wstępną informacją o Waszej działalności, przedstawioną w niecodzienny sposób.

To czy będzie on wykonany profesjonalnie, czy amatorsko decyduje o pozycji Waszej korporacji na rynku. W związku z tym ma również wpływ na wyniki pracy i zyski. Technicznie jest on dłuższy od spotu reklamowego, zazwyczaj trwa bowiem od kilku do kilkunastu minut.

Film prezentacyjny firmy ukazuje w jaki sposób ona działa, jak wygląda w niej kultura pracy i dlaczego warto zaufać ludziom, którzy ją tworzą i w niej pracują. Najczęściej umieszcza się go na głównej witrynie strony www korporacji, jako wstępną informację o Państwa aktywności, ale także również na fanpage i You Tube. Nagrany na nośnikach CD lub pendrive, może być atrakcyjnym gratisem, dodawanym do wytwarzanych produktów oraz skutecznym  narzędziem marketingowym, na wszelkiego rodzaju targach.

Ustalając scenariusz, a następnie kręcąc film prezentacyjny firmy lub produktu najważniejszy jest pomysł, dlatego Ars Nominem Warszawa, Kraków dba o wysoki poziom kreatywności swoich pracowników. Korzystamy bowiem z ich wiedzy i doświadczenia. Doceniamy niebanalne pomysły i dbałość o szczegóły. Kręcimy sprzętem najwyższej klasy. Dzięki temu każdy film, stworzony przez naszą Agencję, spełnia oczekiwania, nawet najbardziej wymagającego klienta, zachowując przy tym niską cenę jednostkową.

FILM - PREZENTACJA PROCESÓW PRODUKCYJNYCH

Filmy prezentujące procesy technologiczne.

Ten rodzaj filmu pokazuje w jaki sposób na poszczególnych etapach, przebiega produkcja, konkretnych produktów docelowych, które powstają w Waszym przedsiębiorstwie.  Nasza Agencja przygotuje film w sposób ciekawy i kreatywny, tak aby wzbudził chęć kupna wyrobu, a nie zanudził klienta. Podczas montażu filmu podłożymy odpowiednią ścieżkę dźwiękową, lektora, przygotujemy krótki, ale zrozumiały dla każdego, tekst. 

Dzięki filmowi Klient dowie się w jaki sposób działają Wasi pracownicy, czy podczas produkcji zachowywane są normy bezpieczeństwa, z jakich technologii i maszyn korzystacie. To film, w którym udowadniacie klientom, że Wasz produkt jest najlepszy, że Wasza firma jest godna zaufania, a Wasi pracownicy produkcyjni mają odpowiednie warunki do działania. We współczesnym świecie, klienci bowiem zwracają bardzo dużą uwagę na te czynniki.

Ars Nominem przygotuje filmy prezentacyjne procesów produkcyjnych w sposób ciekawy i kreatywny, tak, aby wzbudził chęć kupna wyrobu, a nie zanudził klienta. Pokazujemy procesy produkcyjne w fabrykach i przedsiębiorstwach, zarówno tych małych, jak i tych dużych. Kręcimy z bliska i daleka, a także z różnych płaszczyzn, tradycyjnie z ręki,  ze schodów, wózka, na leżąco, na stojąco, w kucki. Zwiększa to atrakcyjność filmu. Nie pomijamy żadnego detalu. Na życzenie klienta podczas montażu dodajemy również ujęcia z komentarzem do poszczególnych procesów produkcyjnych, Waszego specjalisty. Pomimo, iż współpracujemy z najlepszymi filmowcami i montażystami, na najwyższej klasy sprzęcie, zachowujemy niską cenę jednostkową, tak aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. 

FILMOWA RELACJA Z UROCZYSTOŚCI

Filmowe relacje z uroczystości.

Awans pracownika, impreza integracyjna, najważniejsza w dziejach firmy fuzja? Ślub ukochanej córki, komunia syna, Złote Gody dziadków? To chwile, które warto zapamiętać. Proponujemy zapisać je za pomocą filmu. Dzięki temu, będziecie Państwo mogli wrócić do tych ważnych chwil, w każdym momencie. Relację z uroczystości urozmaicamy wywiadami z najważniejszymi jej uczestnikami, ich sylwetkami, jak również krótką historią, która opowie w jaki sposób doszło np. do awansu.

Film relacja z uroczystości to niezwykle cenna pamiątka dla firmy i osoby prywatnej, a także wyjątkowy prezent dla kogoś bliskiego. Zatrzymanie na tzw. taśmie filmowej ważnych momentów życiowych, zarówno tych z pracy (na przykład awansu lub fuzji), jak również tych rodzinnych, ma ogromne znaczenie dla każdego człowieka. Lubimy bowiem wracać do przyjemnych chwil, chwalić się nimi przed znajomymi i rodziną. Dzisiejsza wysoce zaawansowana technologia wprawdzie pozwala nam kręcić amatorskie filmy telefonem lub aparatem kompaktowym, aczkolwiek powinny być one źródłem wspomnień tylko naszego prywatnego archiwum. Jeśli czeka Cię ważny awans, impreza integracyjna, najważniejsza w dziejach firmy fuzja, ślub ukochanej córki, komunia syna, Złote Gody dziadków to postaraj się o profesjonalne wykonanie filmu. Pomoże Ci w tym Agencja Ars Nominem Warszawa, Kraków. Kręcimy filmy z uroczystości w taki sposób, aby efekt końcowy był taki, jaki chcielibyśmy osiągnąć, sami dla siebie. Dzięki temu, będziecie Państwo mogli wrócić do tych ważnych wydarzeń, w każdym momencie swojego życia.

Relację z uroczystości urozmaicamy wywiadami z jej bohaterami i najważniejszymi uczestnikami, ich sylwetkami, jak również krótką historią, która opowie w jaki sposób doszło np. do awansu czy fuzji. Na specjalne życzenie możemy sfilmować Wasze wspomnienia w kilku miejscach, w tym samym czasie, a później połączyć je w całość. 

FILMY INSTRUKTAŻOWE

Filmy instrikatżowe pomagające w szkoleniach pracowników lub Klientów.

Kręcimy dowolne filmy instruktażowe, jak i szkoleniowe. Może to być nauka tańca, kurs walk wschodu lub instrukcja samodzielnego złożenia konkretnego produktu, w warunkach domowych. Dla nas nie ma to znaczenia, ponieważ zawsze pokazujemy nawet najdrobniejsze elementy montażowe produktów. Nasze filmy instruktażowe cechuje dokładne wpasowanie sie do oczekiwań odbiorcy, esencjonalność i duże ukierunkowanie na promocję.

Jako, że 50 % tego co zapamiętujemy pochodzi z tego co widzimy i słyszymy. Ten rodzaj filmów jest najbardziej przystępnym modelem edukacji. Jest również najbardziej pożądaną jej formą, nie tylko przez uczniów i studentów, ale również pracowników i klientów firm. Zamiast skazywać innych na próby zrozumienia i zapamiętywania tego co czytają, udostępnij im łatwą, przystępną i ciekawą formę  nauki, jak również przejrzysty sposób uporządkować nabytej już wiedzy. Podnieś atrakcyjność swoich zajęć, wystąpień przed zespołem i Zarządem firmy, jak również rodzaj przekazywanych klientom instrukcji.

Agencja reklamowa, Ars Nominem Kraków, Warszawa, oferuje Państwu przygotowanie wysokiej jakości szkoleniowych materiałów wizualnych. Oprócz prezentacji multimedialnych oferujemy szczegółowe, dynamiczne i przede wszystkim ciekawe filmy instruktażowe, szkoleniowe i poradnikowe. Nasz zróżnicowany wiekowo zespół nadal pamięta czasy szkolne i nudne lekcje, a także kreatywne prowadzenie zajęć, przez wykładowców  na studiach. Wiemy zatem czego oczekują odbiorcy szkoleń. Próbujemy zatem wyjść im naprzeciw i tworzyć takie filmy, które będą zawierać jak najwięcej ważnych informacji przekazanych w sposób łatwy i widowiskowy. Dzięki temu Państwa kursy i wystąpienia będą zrzeszać coraz więcej osób. Filmy instruktażowe to doskonałe rozwiązanie dla klubów fitness, trenerów jak i dla firm produkujących wyroby wymagające samodzielnego złożenia. Nasza Agencja kręci filmy instruktażowe, szkoleniowe i poradnikowe zarówno w kraju, jak i za granicą, a także w różnych wersjach językowych. Oferujemy wysokiej jakości filmy, ukazujące nawet najdrobniejszy, ważny szczegół, zachowując niską cenę jednostkową.

FILMY KORPORACYJNE

Filmy korporacyjne które przybliżają zasady korporacji, objaśniją ich produkty czy procedury wewnętrzne.

Jest to połączenie filmu reklamowego wraz z filmem prezentacyjnym. Dzięki temu powstało idealne narzędzie do stworzenia i utrzymania wizerunku każdego przedsiębiorstwa. Nasza Agencja kręci zarówno oficjalne filmy korporacyjne, jak również te w wersji humorystycznej. Scenariusz opiera się głównie na pracy firmy i jej strukturze. Gwarantujemy przejrzystość obrazu i nieszablonowy efekt końcowy.

FILMY DOKUMENTALNE

Filmy dokumentalne prezentujące opinie, wydarzenia oraz historie ludzi czy firm.

Proponujemy Państwu zarówno nagranie filmów dokumentalnych dotyczących bieżących wydarzeń, jak również opartych na faktach archiwalnych. W obu przypadkach gwarantujemy ukazanie wszystkich możliwych punktów widzenia danego problemu. Nie wpływamy na rzeczywistość, tylko pokazujemy ją tak, jak pisze bądź napisało ją życie. Dzięki temu staramy się zachować jak największy obiektywizm. W zależności od Państwa wymagań kręcimy filmy dokumentalne oficjalne, humorystyczne lub dramatyczne.

WYWIADY REKLAMOWE

Wywiady reklamowe, dokumentalne

Wywiady reklamowe przeprowadzane przez Ars Nominem to rozmowy, w których nasi dziennikarze dają pole do popisu osobom z którymi rozmawiają, sami pozostając w ich cieniu. Zadawane pytania są szczegółowe i dotyczą konkretnego, wskazanego przez Państwa tematu. Na Wasze specjalne życzenie do wywiadu możemy dołączyć sylwetkę osób, z którymi został on przeprowadzony lub inne przekazane nam materiały. Rozmowa może przebiegać w dowolnym języku.

FILMY PROMUJĄCE SZKOŁY I UCZELNIE

Filmy promujące szkoły oraz wyższe uczelnie.

To jedne z najczęstszych narzędzi stosowane przez placówki edukacyjne. Dzięki filmom promującym szkoły, ich dyrektorzy mogą w nowoczesny sposób poszerzyć wśród nauczycieli i rodziców wiedzę o działalności szkoły, jak i zdobyć nowych uczniów bądź studentów. To co nas wyróżnia wśród dostępnych na rynku Agencji Reklamowych, to zastosowanie w filmie promującym szkoły, jednej z podstawowych zasad PR, która zdarzenie negatywne obraca w pozytywne. Ukazujemy, jak dyrekcja i nauczyciele radzą sobie z rozwiązywaniem szkolnych problemów. Jako rodzice wiemy bowiem, jak ważne jest to kryterium przy wyborze szkoły.

PREZENTACJE MULTIMEDIALNE

Prezentacje multimedialne

Oferujemy ciekawe, zrozumiałe i profesjonalnie wykonane prezentacje multimedialne. Dzięki nim żadne spotkanie czy konferencja nie będą nudne. Nasze prezentacje cechuje efektowna szata graficzna, statystyka pokazana za pomocą wykresów słupkowych lub kołowych, zwięzłe opisy. Tworzymy według zasady „Pisz tak, aby nie obraził się profesor, a jego sprzątaczka Cię zrozumiała”. Prezentacje multimedialne przygotowane przez naszą agencję to również ciekawe oraz bogate oferty handlowe i formy przekazu wizerunku Państwa firmy.

UJĘCIA Z DRONA

Ujęcia z drona

Tam gdzie nie dotrzemy z ziemi kamerą, tam poślemy drona. Ujęcia te mają niepowtarzalny charakter pokazując scenę z perspektywy z jakiej zwykle widz nie ogląda danego miejsca. Dodają dynamiki filmowi oraz pomagają umiejscowić w przestrzeni akcję filmu. Często są to otwierające i zamykające ujęcia.

FILMY REPORTAŻE

Filmy reportaże z imprezy są nie tylko formą pamiątki ale i promocji firmy czy instytucji.

Film reportaż jest wiarygodnym przekazem z miejsca zdarzenia za pomocą telewizji, obrazu i dźwięku. Jego największe zalety to obiektywizm, rzetelność i niedopowiedzenie, bowiem widz sam wyciąga wnioski. My w nie, nie ingerujemy. Na Państwa specjalne życzenie możemy przygotować cykl filmowych reportaży zwany telenowelą dokumentalną. Pokażemy zarówno Waszą pracę, jak i sposób spędzania czasu wolnego, na przykład podczas imprez integracyjnych. Wszystko to w poważnym, jak i zarazem zabawnym tonie.

AKTORZY GŁOSOWY I LEKTORZY

Aktorzy głosowi i lektorzy do filmóó reklamowych, promocyjnych, dokumentalnych i innych

Film niemy stał się historią wiele dziesiątków lat temu. Wraz z pojawieniem się dźwięku i koloru nastała nowa era w filmie. Dziś udźwiękowienie obrazu filmowego to ponad połowa sukcesu jego produkcji. Do tego zaś potrzebny jest pomysł, nagrania w doskonałej jakości i co najważniejsze lektorzy lub aktorzy głosowi. Przy realizacjach dźwiękowych do filmów reklamowych korzystamy z najlepszych lektorów i aktorów głosowych w Polsce. Próbka aktora głosowego:


Próbka głosu lektora:

Produkcja oraz postprodukcja

KONCEPCJA ORAZ SCENARIUSZ DO FILMU 

Scenariusz filmu reklamowego

W ramach zlecenia, po ustaleniu wymogów oraz celów jakie Klient zamierza osiągnąć dzięki filmowi, możliwe jest opracowanie koncepcji oraz scenariusza filmu. Są one dopasowane do budżetu produkcji oraz zakładanego czasu realizacji.

PRACA NA PLANIE FILMOWYM

Praca na planie filmowym

Odpowiednie ujęcia mogą znacząco wpłynąć na odbiór filmu. W zależności od koncepcji do ich realizacji można użyć  statywu, stadycama, gimbala, kranu kamerowego, slidera czy drona. Często też symuluje się ujęcia z ręki by film wyglądał dynamiczniej. Ważnym elementem przy pracy na planie są odpowiednie oświetlenie oraz dźwięk.

MONTAŻ FILMU

Montaż filmu

Po ustaleniu czasu trwania filmu, koncepcji oraz scenariusza, materiały z kamer podlegają selekcji i montażowi. Typ montażu zależny jest od charakteru filmu. Może być prosty, jak w przypadku filmów dokumentalnych czy wywiadów. Może też zawierać dodatkowe animacje, przejścia, efekty specjalne, napisy, deskrypcje itd. W dużej mierze montaż filmu wpływa na efekt końcowy. Należy jednak pamiętać, że nawet doskonały montaż nie uczyni cudów, jeśli nie dysponujemy dobrym materiałem zdjęciowym. Stąd ogromną wagę przykładamy do wstępnych ustaleń oraz pracy na planie z osobami występującymi na filmie.

ŚCIEŻKA DŹWIĘKOWA

Ścieżka dźwiękowa w filmie

Dźwięk bardzo mocno oddziałuje na wyobraźnie widza podczas oglądania filmu. Stąd bardzo ważna jest odpowiednia jego obróbka, poprawa brzmienia i barwy, wyciszenie szumów oraz ujednolicenie dynamiki. Do tego dochodzi dobór atrakcyjnego podkładu muzycznego z utworów stokowych czy efektów dźwiękowych.

KOLOROWANIE FILMU
czyli tzw COLOR GRADING

Praca nad kolorami filmu tzw color grading

Najczęściej kolory na filmie nie są identyczne z tymi, jakie widzieliśmy na planie. Jest to celowy zabieg polegający na lekkiej zmianie kolorystyki w zależności od charakteru filmu czy danej sceny. Dzięki temu, możemy oziębić lub ocieplić scenę, wyróżnić aktora z tła czy poprawić kolorystykę wybranych elementów. Film jest iluzją - nawet ten, który opowiada rzeczywiste historie. A iluzję oraz atmosferę tworzymy kolorem, dźwiękiem i ujęciami kamery.

KODOWANIE FILMU DO WYBRANEGO FORMATU

Kodowanie filmu

Filmy są przeznaczone do odtwarzania w różnych formatach oraz na rożnych urządzeniach. Mogą to być odtwarzacze DVD, BLU RAY, CD czy też media internetowe takie jak YouTube, Vimeo lub Facebook. W zależności od urządzenia czy miejsca odtwarzania, zachodzi konieczność dopasowania pliku z filmem tak, by miał najlepszą możliwą jakość. Do tego służy kodowanie filmu.

Filmy

M2MTEAM

M2MTEAM

M2MTEAM Sp. z o.o.
PASSIONART spot do TV

PASSIONART spot do TV

Stowarzyszenie PASSIONAR
Aplikacja OPEN ART

Aplikacja OPEN ART

Fundacja Siódmy Zmysł

Przykładowe ceny filmów

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi cenami produkcji filmowej - kliknij na ten link. Z uwagi na indywidualny charakter zamówień, każda z produkcji najczęściej jest kalkulowana odrębnie z uwzględnieniem wszystkich wymagań Klienta co do rodzaju filmu, środków technicznych oraz ilości personelu niezbędnego do realizacji filmu.